Rimowa

Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa
Rimowa

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

RIMOWA, väskor, 4 st, aluminium, delvist med reseetiketter, ca 45x54x18 resp 62x40x16 samt 80x55x20 cm

Zustandsbeschreibung

Ställvist med kraftigt slitage, en av väskorna saknar 1 hjul, flertaler bucklor

898182

2021-04-04