Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
RIMOWA, väskor, 4 st, aluminium, delvist med reseetiketter, ca 45x54x18 resp 62x40x16 samt 80x55x20 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvist med kraftigt slitage, en av väskorna saknar 1 hjul, flertaler bucklor
898182
2021-04-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner