Ragnar Lindström oljemålning

Ragnar Lindström oljemålning
Ragnar Lindström oljemålning
Ragnar Lindström oljemålning
Ragnar Lindström oljemålning
Ragnar Lindström oljemålning
Ragnar Lindström oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR LINDSTRÖM (1905-83): Böljande landskap, signerad och daterad -40, olja på duk, ca 46x55 cm

898183

2021-04-03