Britt-Marie Jacobson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

BRITT-MARIE JACOBSON (1918-1992), komposition, signerad BMJ, olja på duk, 46x94 cm

Mindre färgbortfall

898198

2021-04-01