Peter Söderberg, oljemålning

Peter Söderberg, oljemålning
Peter Söderberg, oljemålning
Peter Söderberg, oljemålning
Peter Söderberg, oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER SÖDERBERG (född 1951): Komposition, a tergo signerad, 1980/90-tal, olja på duk, 50x101 cm

898210

2021-03-31