Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsmotiv i skymning, signerad och daterad roland S -43, numrerad 12/25, färglitografi, bildmått 11x18 cm
898212
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här