Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): skärgårdsmotiv i skymning, signerad och daterad roland S -43, numrerad 12/25, färglitografi, bildmått 11x18 cm

898212

2021-04-01