Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: landskap vid Cagnes-sur-Mer, Frankrike, otydligt signerad och daterad -47, akvarell, synligt bildmått ca 40x55
898213
2021-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här