Oljemålning Elvi Tondén

Oljemålning Elvi Tondén
Oljemålning Elvi Tondén
Oljemålning Elvi Tondén
Oljemålning Elvi Tondén
Oljemålning Elvi Tondén
Oljemålning Elvi Tondén

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

ELVI TONDÉN (1886-1971): "Kinesiska figurer V", signerad, olja på duk, ca 54x65 cm

898224

2021-04-01