Tree klädhängere

Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere
Tree klädhängere

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MICHAEL YOUNG & KATRIN OLINA, "Tree" klädhängare, Swedese, etikettmärkt, svartlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 134, 77x40 cm

Ingår i temaauktionen Selected design

Smärre brukslitage, repor

898230

2021-04-08