Klubbat för:
1 650 EUR
1 200 EUR
ALVAR AALTO, TAKLAMPA, "Handgranat", modell A110, Valaistustyö, vit målad mässing samt mässingsdetaljer, diameter 15,2 cm, höjd 43 cm.
Lätt slitage, mindre repor
898232
2021-04-18