Carl Malmsten pall
Valmis
2021-04-06
898239
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, pall, "Visingsö", 1900-talets andra hälft, furu, brännmärkt CM, sitthöjd ca 50, 44x28 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage