Karmstol Hepplewhite

Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite
Karmstol Hepplewhite

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, Hepplewhitemodell, 1800-tal, England, Mahogny, skuren dekor, sitthöjd ca 46, rygghöjd 97 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

898258

2021-04-06