Klubbat för:
44 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Motiv från Visby, olja på duk, bildmått ca 39x45 cm
Zustandsbeschreibung
898274
2021-04-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner