Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Henriette", 12 st, kaffekoppar med fat, porslin, dekor av blommor samt guldspaljé
smärre slitage, mikronagg kan förekomma
898275
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här