Kunglig Dansk kaffekoppar Henriette

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROYAL COPENHAGEN, "Henriette", 12 st, kaffekoppar med fat, porslin, dekor av blommor samt guldspaljé

smärre slitage, mikronagg kan förekomma

898275

2021-04-06