Fredrik Frisendahl skulptur

Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur
Fredrik Frisendahl skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK FRIESENDAHL (1891-1984): Fiolspelerska, signerad Fredrik Frisendahl, gjutarstämplar Otto Meyer eftr.fud, patinerad brons, höjd ca 13 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898284

2021-04-10