Herrbetjänt
2021-04-02
898286
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, mässingsdetaljer, på hjul, höjd ca 105, bredd 44 cm
Smärre slitage