Carin Nilson skulptur

Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur
Carin Nilson skulptur

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARIN NILSON (1884-1973): "Musen", skulptur, brons, signerad och daterad Carin Nilson, gjutare Otto Meyers eftr fud, höjd ca 15 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

898293

2021-04-10