Klubbat för:
4 600 SEK
1 500 SEK
CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i brunt skinn, dekorspik, sitthöjd ca 46 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina
898305
2021-04-06