Clubfåtölj

Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj
Clubfåtölj

Klubbat för:

4 600 SEK

1 500 SEK

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i brunt skinn, dekorspik, sitthöjd ca 46 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina

898305

2021-04-06