Rölakanmatta 1940-50-tal

Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal
Rölakanmatta 1940-50-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATTA, rölakan, 1940-50-tal, mittfält i orangebrunt, geometrisk dekor i blått, vitt och beige, 233x320 cm

Slitage, ställvis lite hårdare, fransar saknas, nytvättad

898321

2021-04-18