Matbord nyrenässans
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat bl a i valnöt, svarvade ben med fotkryss, höjd ca 78, 134x110, 2 utdragsskivor vardera 57, total längd 248 cm
Brukslitage, märken, torrsprickor, skiva med fläckar
898380
2021-04-01