Matbord nyrenässans

Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, fanérat bl a i valnöt, svarvade ben med fotkryss, höjd ca 78, 134x110, 2 utdragsskivor vardera 57, total längd 248 cm

Brukslitage, märken, torrsprickor, skiva med fläckar

898380

2021-04-01