Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mörkbetsad ek, beslag i koppar, dörrar med skuren dekor i form av ekollon, höjd ca 152, 90x50 cm

Nycklar och ett draghandtag saknas, ytskador

898384

2021-04-01