Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Kina, 1900-talets mitt, textilklädd lampskärm, total höjd ca 64 cm
Ej funktionstestad, mindre nagg på hänklar, produktionsdefekter
898386
2021-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här