Bordslampa Kina

Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina
Bordslampa Kina

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Kina, 1900-talets mitt, textilklädd lampskärm, total höjd ca 64 cm

Ej funktionstestad, mindre nagg på hänklar, produktionsdefekter

898386

2021-04-03