OS Beijing 2008
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OLYMPIC GAMES BEIJING 2008, CHINA, MEMORABILIA, ca 52 dlr, deltagarmedalj i etui d, 5,5 cm, Central Television Tower, glasobjekt, längd ca 32 cm, Nålmärke, inramad, numrerad 2872/5000, Vas, porslin, höjd ca 34 cm, no 8000-0500, medalj 1896-1996, i träetui, biljett "The Closing Ceremony", Metallmodell - The National Stadium Bird´s nest, ca 12x20 cm, pins, vimplar, minnesmedaljer, litteratur samt posters 1985 Beijing International Marathon, mm
PROVENIENS: Arne Ljungqvist
"Till förmån för Stiftelsen Professor Arne Ljungqvist Anti-Doping Foundation"
Ingår i tema-auktionen Sportmemorabilia & Olympia
898392
2021-04-05
Har du ett liknande föremål att sälja? Gör en kostnadsfri värdering här