Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BUKSTOP, 1 par, tenn, Carl Erik Anström (verksam 1845-1861/76), Växjö 1865 resp. 1866, höjd 20 cm
Slitage och mindre bucklor
898419
2021-04-02
Gör en kostnadsfri värdering här