Bukstop tenn

Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn
Bukstop  tenn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUKSTOP, 1 par, tenn, Carl Erik Anström (verksam 1845-1861/76), Växjö 1865 resp. 1866, höjd 20 cm

Slitage och mindre bucklor

898419

2021-04-02