Sigrid de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGRID DE ROUGEMONT WAHLSTRÖM (1888-1984): Blomsterstilleben, signerad samt daterad 1932, olja på duk, 120x65 cm

898440

2021-04-05