Hans Erik Eriksson oljemålning
2021-04-05
898445
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Skogsmotiv med fors, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 120x90 cm
reva vid signaturen