Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ELI KELLER, skålar, 2 st unika, samtida, keramik, oxblodsfärgad glasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, diameter ca 22 och 19 cm
Obetydligt slitage
898461
2021-04-05
Gör en kostnadsfri värdering här