Eli Keller 2 vaser kristallglasyr

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELI KELLER, skålar, 2 st unika, samtida, keramik, oxblodsfärgad glasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, diameter ca 22 och 19 cm

Obetydligt slitage

898461

2021-04-05