Matbord samt stolar i teak 1950-tal
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, 1950-tal, bestående av 1 matbord med två iläggsskivor á 49 cm, 4 stolar, ryggbricka med rotting, sitthöjd ca 45, höjd på bord ca 74, diameter 115, iläggsskivor á 49 cm
Bruksslitage
898467
2021-04-05