Lisa Rinnevou färglitografi

Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi
Lisa Rinnevou färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Komposition, signerad Lisa Rinnevou, numrerad 164/195, färglitografi, ca 43x32 cm

898469

2021-04-05