Matgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 10 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av matbord med 2 iläggsskivor a 55 cm, höjd ca 75, 140x100, 8 stolar, sitthöjd ca 45 cm, skåp, 2-delat, hyllplan i glas, invändig belysning, höjd ca 179, 107x44 cm
Slitage, märken
898475
2021-04-02