Trädgårdsgrupp "Ormbunke" Byarum
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, "Ormbunke", Byarum, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 fåtöljer, soffa samt bord, grönmålad gjutmetall, träribbor, stoppade sittsar, sitthöjd ca 44, längd soffa ca 144 cm, bord: höjd ca 74, 95x75 cm
Smärre bruksslitage
898484
2021-04-05