Trädgårdsgrupp "Ormbunke" Byarum

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 dlr, "Ormbunke", Byarum, 1900-talets andra hälft, bestående av 2 fåtöljer, soffa samt bord, grönmålad gjutmetall, träribbor, stoppade sittsar, sitthöjd ca 44, längd soffa ca 144 cm, bord: höjd ca 74, 95x75 cm

Smärre bruksslitage

898484

2021-04-05