Parti tavlor

Parti tavlor
Parti tavlor
Parti tavlor
Parti tavlor
Parti tavlor
Parti tavlor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARTI TAVLOR, 3 dlr, båtmotiv, osignerad, stadsmotiv sign Kleimer samt teckning efter Rafael, stämpelmärkt, 1800-tal, olika tekniker, mått ca 18x26, 37x31, 15x17 cm

898495

2021-04-07