Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
SKÅLAR (13) dosa med infattade agatstenar, fat Tiffany & Co, sterling, 4 små skedar, största mått ca 10 cm, total vikt ca 433 g
Bucklor, slitage
898510
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här