Skålar i silver

Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver
Skålar i silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

SKÅLAR (13) dosa med infattade agatstenar, fat Tiffany & Co, sterling, 4 små skedar, största mått ca 10 cm, total vikt ca 433 g

Bucklor, slitage

898510

2021-04-07