Inramad väska

Inramad väska
Inramad väska
Inramad väska
Inramad väska
Inramad väska
Inramad väska

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INRAMAD VÄSKA, måleri och broderi på siden, signerad Leroy, ramens innermått ca 32x32 cm

Slitage, mindre fläckar

898516

2021-04-07