Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

CARL MÅNSSON (1892-1976): Gårdsmotiv, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 67x100 cm

898521

2021-04-05