Citizen herrur

Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur
Citizen herrur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CITIZEN, armbandsur herr, stål delvis förgyllt, längd ca 18 cm

Slitage, funktionen granteras ej

898526

2021-04-07