Taklampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, oscariansk, 1800-talets slut, 6 ljuspunkter och armar, bronserad metall och prismor. höjd ca 85, diameter 67 cm
En del prismor medföljer lösa, bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
898528
2021-04-07