Orientmatta Grön Kashan signerad

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, Grön Kashan, semiantik, signerad samt numrerad, ca 388x298 cm

Obetydligt slitage, nytvättad

898550

2021-04-11