Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ORIENTMATTA, Grön Kashan, semiantik, signerad samt numrerad, ca 388x298 cm
Obetydligt slitage, nytvättad
898550
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här