Bonbonjär silver 800

Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800
Bonbonjär silver 800

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BONBONJÄR, silver 800, välvt lock, hänklar i form av sjöhästar, förgylld, lockknopp i form av pinjekotte, stämplad för Ferdinando Meloncelli, Milano, höjd 8,5, längd 16 cm, vikt 189 g

898562

2021-04-02