Arne Jacobsen, vägglampa

Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa
Arne Jacobsen, vägglampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARNE JACOBSEN, "Eklipta", vägglampa, Louis Poulsen, sannolikt 1960-tal, kupa av vitt opalglas, metallkåpa för väggmontage, diameter 35 cm

Smärre slitage, metallkåpa ommålad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

898565

2021-04-18