Arne Jacobsen, vägglampa
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARNE JACOBSEN, "Eklipta", vägglampa, Louis Poulsen, sannolikt 1960-tal, kupa av vitt opalglas, metallkåpa för väggmontage, diameter 35 cm
Smärre slitage, metallkåpa ommålad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
898565
2021-04-18