Sven Wejsfelt vas
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN WEJSFELT, bordslampa och vas, glaserat stengods, för Gustavsberg, bordslampa, unik, signerad och daterad Swen -88, höjd ca 30 cm, vas signerad och daterad Swen -84, höjd ca 15 cm
Kuntoraportti
Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, löst sittande lampsockel
898574
Päivämäärä:
2021-04-09