Sven Wejsfelt vas

Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas
Sven Wejsfelt vas

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN WEJSFELT, bordslampa och vas, glaserat stengods, för Gustavsberg, bordslampa, unik, signerad och daterad Swen -88, höjd ca 30 cm, vas signerad och daterad Swen -84, höjd ca 15 cm

Kuntoraportti

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, löst sittande lampsockel

898574

Päivämäärä:

2021-04-09