Gösta Månsson oljemålning

Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning
Gösta Månsson oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Telefonkiosken´´, signerad G Månsson, olja på duk, ca 51x61 cm

898589

2021-04-05