Hydman-Vallien

Hydman-Vallien
Hydman-Vallien

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV 137/300, litografi, bladmått 50x39 cm

898592

2021-04-09